Запчастини для китайських мінітракторів: поширені компоненти для заміни

Ср, 6 декабря 2023, 12:59

В Україні, як аграрній країні, власники невеликих фермерських господарств намагаються спростити свій побут і активно використовують мінітрактори для різних робіт. Такі агрегати універсальні у використанні, за допомогою навісного обладнання виконують безліч функцій, маневрені та обходяться дешевше в обслуговуванні, ніж важка сільгосптехніка. Саме висока ремонтопридатність стала одним із ключових конкурентних факторів при виборі даних агрегатів. Запчастини для китайських мінітракторів в більшості випадків взаємозамінні і ремонт не становить великого клопоту. Починаючи від фільтрів і закінчуючи моторами, все це є у великому асортименті інтернет-магазину TATA-AGRO-MOTO.

Популярні запчастини до мототрактора

Кожна самохідна машина потребує своєчасного технічного обслуговування, оскільки відбувається природне зношування деталей. Найуразливішим місцем сільгосптехніки є двигун, який може вийти з ладу через високі навантаження, що регулярно лягають на нього. Тому для продовження його терміну служби потрібно проводити регулярну заміну мастила відповідно до технічної документації агрегату, заправляти мототрактор якісним паливом та проводити вчасно ТО – рекомендується щорічно перед початком сезону.

Популярні запчастини до мототрактора

Проблеми також можуть бути з:

  • системою електроживлення;
  • ходової;
  • трансмісією;
  • паливною системою;
  • навісним обладнанням.

Коли проблему легко усунути, це вигідно для фермера. Наприклад, якщо двигун важко заводиться через засмічені форсунки, їх досить продути і поставити на місце.

Однак коли передачі не перемикаються, справжня причина може бути як у зносі шестерень КПП, так і шліцевих отворів у валах, або підшипниках. Залежно від того, яка деталь стала непридатною, потрібно купити запчастини для мототрактора та замінити їх, у каталозі сайту https://tata-agro-moto.com представлено близько 9000 товарів для сільгосптехніки. Інтернет-магазин безпосередньо працює з виробниками та пропонує не тільки великий асортимент деталей, але й доступні ціни та гарантію.

Запчастини для китайських мінітракторів - як вибрати

Основні комплектуючі для сільськогосподарської техніки, включаючи двигун, підбираються з конкретної моделі машини. Визначити відповідність можна за спеціальним маркуванням, розміщеним на шильдику, прикріпленому до корпусу двигуна. Цей набір даних є ключовим при виборі комплектуючих, допомагаючи підібрати деталі, сумісні за розмірами та технічними характеристиками з існуючим агрегатом.

TATA-AGRO-MOTO пропонує не тільки основні запчастини на мінітрактор, але також розширений асортимент витратних матеріалів, компонентів електрики та оптики, насосів та фільтрів. Каталог охоплює популярні моделі та марки, а доставка здійснюється по всій території України.

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).