Залізобетонні перетинки: для чого їх використовують у будівництві?

Пн, 24 июня, 16:29

При зведенні багатоповерхових житлових або промислових будівель потрібно враховувати вагу та тиск кожного рівня і використовувати будівельні матеріали, які допоможуть правильно розподілити навантаження. Для цього застосовують різноманітні залізобетонні вироби. Одним із них є перетинка, яку монтують у стіни та над віконними і дверними прорізами.

Використовують її при будівництві стін із різних видів штучних матеріалів, таких як цегла або шлакоблок. Основне її призначення – приймати тиск, який передається від стін та перекриттів верхніх поверхів, і перерозподіляти його на краї прорізу. 

«Бетон від Ковальської» – українське виробництво з багаторічною історією та потужним досвідом, яке займається виготовлення залізобетонних виробів різних видів, серед яких і балочні перекриття. Підприємства та цехи, які входять до ПБГ «Ковальська» працюють на високотехнологічному обладнанні і виготовляють широкий асортимент продукції під будь-які запити.

Види перетинок та їх особливості

Існує дві групи залізобетонних перетинок:

  1. Ненесучі. Такі вироби здатні витримувати лише власну вагу та невелику додаткову. Їх встановлюють у перегородках, щоб сформувати верх прорізу для вікон або міжкімнатних дверей;
  2. Несучі. Саме вони розраховані на те, щоб витримувати тиск від конструкцій, розташованих вище, тому їх встановлюють у зовнішні стіни.

ПБГ «Ковальська» займається виробництвом трьох видів перетинок:

  • балочні; 
  • плитні;
  • брускові.

Балочні за формою нагадують літеру Г, оскільки мають поперечний переріз. Вони перекривають отвори в цегляних стінах, обпираючись на полицю плит перекриття. А у плитних посилене армування, адже призначені вони для товстих стін. Ті й інші підходять для будівництва у звичайних умовах. 

Для виготовлення усіх видів перетинок використовують бетон класу В15 (важкий), а рівень морозостійкості вибирають у відповідності з майбутніми умовами експлуатації всередині будівлі. Конструкція виробів передбачає наявність монтажних петель, призначених для стропування під час перевезення та монтажних робіт.

Як придбати вироби дистанційно?

На сайті компанії вказано телефон кол-центру, куди ви можете зателефонувати, щоб дізнатись інформацію про вироби, їх доставку та оплату. 

Якщо вам зручніше купувати онлайн, перейдіть до інтернет-магазину «Ковальська», виберіть у каталозі потрібний товар і оформіть покупку через кошик або натисніть кнопку «Купити за 1 клік» для швидкого замовлення.