Новости

Прес-реліз щодо відкриття «Рітейл-центру» Рійк Цваан в Берліні та участі компанії «Рійк Цваан» у щорічній Fruit Logistica 2017

Прес-реліз щодо відкриття «Рітейл-центру» Рійк Цваан в Берліні та участі компанії «Рійк Цваан» у щорічній Fruit Logistica 2017
Рійк Цваан розширює послуги, відкриваючи демонстраційний «Рітейл-центр» в Берліні

Міжнародна селекційна компанія «Рійк Цваан» працює над створенням постійно діючого «Рітейл-центру» в Берліні для інформування та натхнення своїх міжнародних партнерів. Новий «Рітейл-центр» буде однією з двох обраних тем від «Рійк Цваан» під час майбутньої Fruit Logistica. Інша тема нашого стенду — Knox™, концепція, яка затримує детонацію в листі салату після зрізання, яка була офіційно номінована на Fruit Logistica Innovation Award 2017 року.

За останні роки «Рійк Цваан» накопичив значний досвід і знання про відділи свіжих продуктів торгівельних мереж та ключові фактори успіху або невдачі впровадження продукту або споживчого визнання. Це формує основу для торгового центру «Рійк Цваан», який розташований в самому центрі Берліна, Німеччина. Хоча офіційне відкриття відбудеться 3-го квітня 2017 року, міжнародні роздрібні партнери Рійк Цваан матимуть шанс на попередній перегляд у вигляді особистого туру під час Fruit Logistica.
Збільшений термін придатності

Минулого тижня організатори Fruit Logistica оголосили, що Knox™ є одним з 10 кандидатів на отримання щорічної премії з інновацій. Журі відмічає ефективне реагування «Рійк Цваан» на давнє побажання від компаній-виробників. Knox™ є першим природним рішенням для затримки детонації в свіжозрізаного салату. Зворотній зв'язок від ринку вказує на те, що Knox™ буде стандартною властивістю для всього ринку свіжозрізаного продукту, що робить його справді інноваційним, там тим, що буде впливати та змінювати правила гри на ринку.
Чудовий приклад

«Ми щасливі і пишаємося тим, що номіновані на цю престижну нагороду,» говорить менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу Ян Долдерсум з «Рійк Цваан». Knox™ збільшує термін придатності при зберіганні, зменшує втрати, веде продажі і підвищує задоволеність споживачів від свіжонарізаних салатів. Ми розглядаємо це як відмінний приклад того, як ми можемо запропонувати рішення для міжнародної плодоовочевої галузі .

З відкриттям нового «Рітейл-центру», «Рійк Цваан» буде ще більше активізувати свою конкретну спрямованість на роздрібній торгівлі, каже Долдерсум: «Відповідно до наших місцевих демо і міжнародних заходів для клієнтів, як «Дні салату», торговий центр підкреслює наше прагнення постійно вдосконалювати наші послуги для всіх клієнтів ".
Fruit Logistica буде проходити з 8-10 лютого 2017 року виставковому комплексі Messe Berlin. «Рійк Цваан» братиме участь у виставці в павільйоні 1.2 на стенді А-14. Переможець премії « Innovation» буде оголошено в останній день виставки.
Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв
Забыли пароль? Регистрация