Новости

Рійк Цваан та Бейо оголошують підписання ліцензійної угоди по характерним ознакам в овочах

Рійк Цваан та Бейо оголошують підписання ліцензійної угоди по характерним ознакам в овочах

Рійк Цваан та Бейо підписали угоду про обмін не ексклюзивними ліцензіями на запатентовані ознаки в овочах. Цей обмін дозволить двом овочево-селекційним компаніям зміцнити свої інноваційні можливості та швидше впроваджувати вдосконалені сорти.

Використання інновацій один одного

Відповідно до угоди, сторони надають один одному право на використання рослинного матеріалу, який потрапляє під дію декількох своїх патентів як для селекції, так і у комерційних цілях. Таким чином, угода збільшує можливості для обох компаній у розробці нових і поліпшених сортів овочів шляхом використання інновацій один одного. Угода встановлює повне звільнення селекціонерів між сторонами для таких патентів, які існують у всесвітній системі прав селекціонерів. Обидві компанії твердо переконані, що патенти на характерні ознаки повинні не обмежувати інновації та що таке повне звільнення селекціонерів слід застосовувати в максимально можливому обсязі у відносинах між обома компаніями.

Міжнародна ліцензійна платформа

Раніше, у вересні 2016 року, Рійк Цваан вже оголошував про підписання важливої ліцензійної угоди про перехресне ліцензування із Сингента. Рійк Цваан, Сингента та Бейо є членами-засновниками Міжнародної ліцензійної овочевої платформи (МЛП). МЛП робить рослинно-пов'язані інновації широко доступними селекціонерам через підхід відкритого доступу, який пропонує учасникам доступ до патентів на характерні ознаки на справедливих і розумних умовах. МЛП в даний час складається з 13 членів і відкритий для приєднання нових насіннєвих компаній і державних науково-дослідних інститутів.

Джон-Пітер Шиппер, директор Бейо: «З цією угодою у поєднанні з МЛП, Рійк Цваан і Бейо відновили повне звільнення селекціонерів. Ми твердо переконані, що відкритий доступ до генетики буде сприяти довгостроковому збереженню біорізноманіття та продовольчої безпеки. У той же час ця угода зміцнює інноваційний потенціал обох компаній, які в кінцевому підсумку приносить користь ринку ».

Бен Taкс, директор Рійк Цваан, прокоментував: «Ця угода дозволяє використовувати сорти рослин один одного в селекційних цілях, навіть в тих випадках, коли рослинний матеріал підпадає під дію патенту, а потім виводити на ринок новостворені сорти. Це безумовно безпрограшна угода, корисна як для виробників, так і для споживачів. Відкриті інновації в селекції мають важливе значення для глобального забезпечення продовольством ».

Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв
Забыли пароль? Регистрация