Разное

Компанія СВАОР пропонує корм для сухостійних корів

Разное Компанія СВАОР пропонує корм для сухостійних корів
Просмотров: 53
Отзывов: 0
Купить
Описание

Сухостійний період корів ― етап життєвого циклу, що потребує особливого підходу. В останні два місяці перед отеленням у корів змінюють частоту та техніку доїння. Також суттєво переглядається раціон та режим годівлі. За цей час необхідно створити всі умови для нормального розвитку плоду, підготувати корову до отелення та забезпечити нормальний стан в період після отелення.

Тому спеціалісти компанії ЦХВ Корм рекомендують Цехавіт Кауфіт премікс для сухостійних корів та Цехавіт Кауфіт премікс для сухостійних корів Mg+!

Використання преміксу допомагає створити умови для нормального розвитку плоду та народження здорового молодняку. Корова отримує весь необхідний набір поживних речовин, створює їх резерв для нормального перебігу після-отельного періоду; організм сухостійної корови забезпечується необхідними мінеральними елементами та вітамінами.
Наш корм:
— зменшує кількість випадків після-отельних ускладнень (затримка посліду, післяродовий парез та ін.)
— підвищує імунітет та резистентність корів до умов навколишнього середовища та, що не менш важливо, має позитивний вплив на майбутню молочну продуктивність.

Завантажити специфікацію можна на сайті компанії Сваор: svaor.org.

Фотографии
Характеристики
Параметр Показатель
Производитель
Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв


Забыли пароль? Регистрация