Гербициды, Десиканты

Термит

Производитель: Давкем Лтд (США)
Системный гербицид; Листовой гербицид (страховой гербицид); Гербицид сплошного действия (неселективный гербицид); Довсходовый гербицид; Водный раствор; США, Китай
Просмотров: 1359
Отзывов: 0
Купить
Описание
Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л.
Хімічна група: гліцини. Препаративна форма: водний розчин.
Токсикологічна характеристика: за класифікаціє ю ВООЗ III клас небезпечності (помірно небезпечний).

Механізм дії: фосфорорганічна сполука ізопропіламінна сіль гліфосату — діюча речовина гербіциду Терміт — за способом дії на рослину належить до групи інгібіторів синтезу амінокислот і проникає в рослину через її активно вегетуючі зелені надземні частини. Завдяки системним властивостям за короткий період часу потрапляє у всі життєво важливі органи рослини (надземні та кореневої системи), порушує синтез необхідних для росту та розвитку аміно- кислот, що викликає швидке припинення росту, хлороз молодих листків, відмиранння надземних та підземних органів.

Спектр гербіцидної активності: Застосування гербіциду Терміт дозволяє здійснювати контроль чисельності небажа- ної деревовидної (осика, береза, вільха, верба, акація, клен) та чагарникової (шипшина, малина) рослинності, а також всіх однорічних та багаторічних злакових та двосім'ядольних бур'янів, зокрема, таких як пирій повзучий, свинорий пальчатий, берізка польова, види чортополоху та ін. Видимі ознаки гербіцидного впливу на однорічні двосім'ядольні та злакові рослини помітні через 3-4 дні, гине надземна та підземна частина таких рослин через 5-7 днів. Багаторічні злакові рослини зразу ж після обробітку призупиняють свій ріст і протягом 5-7 днів змін в їх зовнішньому вигляді не помітно. Пожовтіння молодих листків багаторічних злакових бур'янів настає на 5-7 день. Повне відмирання надземної, а також відмирання підземної частини — коренів та кореневищ — настає не раніше, ніж через 14-20 днів після обробітку за сприятливих погодних умов. Відмирання деревовидної та чагарникової рослинності настає через 1-2 місяці після обробітку препаратом. Несприятливі погодні умови (холод, посуха, опади), наявність на листі товстого шару пилу можуть затримувати швидкість дії гербіциду Терміт та знижувати його ефективність.
Обробітки гербіцидом Терміт проводять за умови наявності фази активного росту бур'янів:
• однорічних двосім'ядольних — починаючи з 2 листків до цвітіння;
• багаторічних двосім'ядольних — видів осоту — за фази розетки (діаметром 10-20 см), видів гірчаку — за фази розетки — стеблування, березки польової — у фазі розетки (10-12 см);
• однорічних злакових — з 5 см до виходу в трубку;
• багаторічних злакових — за наявності 5-7 листків та при висоті 10-20 см.
Випадіння опадів через 2-3 години після обробітку не впливає на активність препарату. Дискування полів, що підлягають обробці Термітом, дає змогу отримати однорідні фази розвитку бур'янів, що сприяє підвищенню біологічної ефектив- ності. Для забезпечення умов повного відмирання кореневої системи багаторічних злакових бур'янів протягом не менше 15 днів після застосування Терміту забороняється проводити механічний обробіток грунту. Восени обробітки можна проводити при плюсових температурах.

Приготування робочого розчину: Робочий розчин гербіциду готують безпосередньо перед застосуванням. Для запобігання нейтралізації діючої речовини при приготуванні робочого розчину необхідно використовувати тільки чисту воду; препарат необхідно ретельно перемішати в заводській упаковці, вилити в наполовину наповнений водою бак обприскувача, попередньо увімкнувши мішалку, при безперервному перемішуванні додати необхідну кількість води. Сумісність: Застосування гербіциду суцільної дії Терміт з азотними добривами та іншими гербіцидами дозволяє здеше- вити вартість обробітку, одночасно підвищити ефективність та швидкість повної загибелі бур'янів. В кожному конкретному випадку при використанні бакової суміші бажано пересвідчитися в фізико-хімічній сумісності компонентів та її фіто- токсичності до культури.

Післядія: Терміт безпечний для навколишнього середовища та не впливає на наступні культури в сівозміні завдяки швидкому розкладанню в грунті та воді на природні компоненти.
одаткові відомості про застосування: Гербіциди з діючою речовиною ізопропіламінна сіль гліфосату (480 г/л) в Україні зареєстровані для знищення однорічних та багаторічних злакових та двосім'ядольних бур'янів на парах, плодових та виноградниках (2,0-8,0 л/га), на посадках картоплі за 2 дні до сходів (2,0 л/га): навесні, за 2 тижні до висівання на полях, що призначені під посіви кукурудзи, цукрових буряків, картоплі, зернових, льону, сої, овочевих, злакових трав на насіння, ріпаку на технічні цілі (2,0-5,0 л/га); восени після збирання попередника на полях, що призначені під посіви ярих зернових, картоплі, овочевих, ріпаку на технічні цілі, баштанних, соняшнику, рицини, багаторічних трав на насіння, однорічних квітів на насіння (2,0-6,0 л/га); для знищення повитиці на люцерні через 7-10 днів після укосу (0,6-0,9 л/га ), вздовж дренажниж каналів та їх узбіч (8,0 л/га), на землях несільсько- господарського призначення (смуги відчуження ліній електропередач, газо- нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи (3,0-8 л/га).

Строки виходу на оброблені ділянки: Для виконання механізованих робіт — через 3 доби, для виконання ручних робіт — через 7 діб.

Упаковка: Полімерні каністри ємністю 1л, 5 л, 10 л, 20 л, бочки ємністю 200 л.
Гарантійний Термін зберігання: 2 роки від дати виготовлення у непошкодженій заводській упаковці.
Умови зберігання: Препарат Терміт слід зберігати у спеціалізованих складських приміщеннях, що призначені для зберігання пестицидів, при температурі від 0°С до +35°С.
Характеристики
Параметр Показатель
Производитель Давкем Лтд
Женджіанг Агрін Компані Лтд.
?По типу действия Системный гербицид
?По способу внесения Листовой гербицид (страховой гербицид)
?По характеру действия Гербицид сплошного действия (неселективный гербицид)
?По срокам применения Довсходовый гербицид
?Десикант Неопределено
?Форма препарата Водный раствор
?Действующее вещество Изопропиламиновая соль глифосату
?Культуры Земли не сельскохозяйственного назначения
Пары
?Сорняки Многолетние двудольные
Многолетние злаковые
Многолетние корнепаростковые
Однолетние двудольные
Однолетние злаковые
Падалица зерновых культур
?Срок последней обработки, дней Неопределено
?Максимальное количество обработок 1
?Расход препарата Более 3.0 л/га
Страна США
Китай
Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв


Забыли пароль? Регистрация