Гербицид избирательного действия (селективный гербицид); Послевсходовый гербицид; Концентрат эмульсии; Китай
Просмотров: 761
Отзывов: 0
Купить
Описание
Діючі речовини: фенмедифам 95 г/л + десмедифам 72 г/л + етофумезат 120 г/л

Препаративна форма: концентрат емульсії з додаванням комплексу поверхнево-активних речовин та рослинної олії

Упаковка: каністри по 5 л, флакони по 100 мл

• Хочете підвищити рентабельність вирощування цукрового буряку?
• Але при цьому потерпаєте від непомірних витрат?
• …і в той же час бажаєте мати перевірений якісний гербіцид?

ПРОМІНЬ® вже три роки поспіль отримує тільки позитивні відгуки аграріїв!
ПРОМІНЬ® — ДОСКОНАЛИЙ ГЕРБІЦИД ПРОТИ ДВОДОЛЬНИХ БУР'ЯНІВ
НА ПОСІВАХ ЦУКРОВОГО БУРЯКУ

ПЕРЕВАГИ
— Широкий спектр дії;
— Поглинається листям, діє частково через грунт;
— Ефект наступає через 3-5 днів після обробки;
— Для покращення ефективності препарату до його складу входять унікальні поверхнево-активні речовини;
— М'якість для культури та жорстка дія на бур'яни — це те, що потрібно агроному.ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВНЕСЕННЯ
Найсприятливіша погода для внесення препарату — тепла, при достатній вологості повітря і ґрунту. Оптимальна фаза розвитку бур'янів — поява сім'ядолей. Наступні обробки бур'янів потрібно проводити через 7-10 днів (залежно від появи нових бур'янів).
Забороняється застосовувати ПРОМІНЬ® коли спекотно та коли температура повітря вища 25°С. У такі дні обробку слід робити ввечері. Не допустима обробка рослин після дощу або випадання роси, хворих та пошкоджених (наприклад градом), при загрозі заморозків і відразу після них, а також при інтенсивному сонячному освітленні.
Обприскування здійснюють тракторним або самохідним обприскувачем. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування наземної частини бур'янів.
УВАГА! Суворо забороняється залишати приготовлений робочий розчин гербіциду на наступний день.

БАКОВІ СУМІШІ
Для розширення спектру дії на дводольні бур'яни рекомендуємо використовувати суміш з гербіцидом КАРІБУ®* з нормою витрати 30 г/га. При цьому норма витрати гербіциду ПРОМІНЬ® може бути знижена до 0,75 л/га.

Для комплексного захисту від дводольних та однодольних (злакових) бур'янів рекомендуємо використовувати суміш гербіциду ПРОМІНЬ® з протизлаковими гербіцидами ОБЕРІГ® та ОБЕРІГ® ГРАНД, виготовлених за рекомендованими для цих гербіцидів нормами. У випадку комбінації з іншими препаратами рекомендуємо попередньо перевірити їхню хімічну сумісність.

Бур'яни, що виявляють високу (> 90 %) чутливість до гербіциду ПРОМІНЬ®: Вероніка плющиста, Галінсога дрібноквіткова, Гірчак берізкоподібний, Гірчак почечуйний, Гірчиця польова, Грицики звичайні, Жабрій звичайний, Зірочник середній, Лобода багатонасінна, Лобода біла, Лобода гібридна, Лутига розлога, Мак-самосійка, Підмаренник чіпкий, Портулак городній, Редька дика, Ромашка непахуча, Талабан польовий, Фіалка польова, Чистець польовий, Щириця звичайна.

Бур'яни, що мають середню (70-90 %) чутливість до гербіциду ПРОМІНЬ®: Волошка синя, Молочай кипарисоподібний, Жабрій польовий, Щириця жминдоподібна.
Малочутливі (< 70 %) до гербіциду ПРОМІНЬ® бур'яни: Гірчак розлогий, Гірчак жорсткий. Слід завжди пам'ятати, що з кожною наступною парою справжніх листків, бур'яни стають все більш стійкими до дії будь-якого гербіциду, в тому числі й гербіциду ПРОМІНЬ®.

ЯК ПРОМІНЬ® ВПЛИВАЄ НА ЦУКРОВИЙ БУРЯК?
За дослідженнями компанії «Презенс» визначено норму витрати, яка викликає появу опіків на сходах цукрового буряка (фаза «вилочки»)- 6-8 л/га. Проте, умови під час обробки можуть різнитися. Тому рекомендуємо уникати внесення гербіциду ПРОМІНЬ® за нормою витрати більше, ніж 1 л/га під час фази розвитку культури двосім'янки.

ЯК ВПЛИВАЮТЬ НА ЦУКРОВИЙ БУРЯК СУМІШІ З ГЕРБІЦИДОМ ПРОМІНЬ®?

УВАГА! При застосуванні гербіциду ПРОМІНЬ® у суміші разом з гербіцидами, які потребують додавання ПАР (як і застосування будь-яких гербіцидів бетанальної групи в суміші разом з гербіцидами, які потребують додавання ПАР), слід пам'ятати про небезпеку опіків культури, особливо в умовах, коли культура перебуває у стресовому стані. При можливості краще вносити такі гербіциди окремо, з інтервалом 1-2 дні між внесенням гербіцидів бетанальної групи.

ПРИМІТКИ
При обприскуванні самохідними обприскувачами «Тимур» виробництва ТОВ «Презенс», норма робочого розчину може бути від 20 л/га.

Ручні роботи на посівах слід проводити не раніше ніж через 7 днів після обробки, а механізовані — через 3.

Препарат можна застосовувати в сумішах з іншими засобами захисту рослин (гербіцидами, фунгіцидами, інсекто-акарицидами, регуляторами росту рослин), окрім сильнолужних. Якщо виникають сумніви щодо сумісності з іншим препаратом, доцільно провести попередній тест.
Характеристики
Параметр Показатель
Производитель Женджіанг Агрін Компані Лтд.
?По типу действия Неопределено
?По способу внесения Неопределено
?По характеру действия Гербицид избирательного действия (селективный гербицид)
?По срокам применения Послевсходовый гербицид
?Десикант Неопределено
?Форма препарата Концентрат эмульсии
?Действующее вещество Десмедифам
Фенмедифам
Этофумезат
?Культуры Сахарная свекла
?Сорняки Однолетние двудольные
?Срок последней обработки, дней Неопределено
?Максимальное количество обработок 3
?Расход препарата От 0.5 - 1.0 л/га
Страна Китай
Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв


Забыли пароль? Регистрация