Гербициды, Десиканты

Прометей

Производитель: Презенс, ТОВ (Украина)
Системный гербицид; Листовой гербицид (страховой гербицид); Гербицид избирательного действия (селективный гербицид); Послевсходовый гербицид; Смачиваемый порошок; Украина, Китай
Просмотров: 1711
Отзывов: 1
Купить
Смотрите также товары похожие на Прометей
Описание
Діючі речовини: нікосульфурон 630 г/кг, тифенсульфурон-метил 120 г/кг (клас сульфонілсечовини)
Препаративна форма: порошок, що змочується.
Упаковка: пакети по 0,5 кг, що містять 10 водорозчинних пакетів по 50 г
ПЕРЕВАГИ:
— Селективний до культури;
— Широкий спектр дії (більше 30 видів бур'янів);
— Заміняє досходове внесення ґрунтових гербіцидів;
— Низькі норми витрати, дуже зручна невелика упаковка, легкість у використанні та транспортуванні;
— Знищує багаторічні бур'яни, які проростають як із насіння, так із кореневищ;
— Зупиняє розвиток бур'янів вже через 3 години після застосування;
Ефективний післясходовий гербіцид для захисту посівів кукурудзи від злакових та широколистих, однорічних та багаторічних бур'янів. ПРОМЕТЕЙ® може застосовуватися як допоміжний засіб після використання ґрунтових гербіцидів, коли з деяких причин не було отримано позитивних результатів, або може замінити до сходову та передпосівну обробітки кукурудзи. Діючі речовини гербіциду ПРОМЕТЕЙ® відносяться до класу сульфонілсечовин, які характеризуються низькими нормами витрати та широким спектром дії. Завдяки вдосконаленій формулі поверхнево-активної речовини (ПАР) СЯЙВО® гербіцид швидко поглинається листям бур'янів та переноситься до їх коренів та точок росту пагонів. Зупиняє поділ клітин в місцях росту пагонів і коріння чутливих бур'янів, в результаті чого їх ріст припиняється через декілька годин після обробки. Менш чутливі бур'яни і рослини, що перебувають на більш пізній стадії росту можуть не загинути, але в цьому випадку їх ріст зупиняється і вони більше не конкурують з культурою за споживання поживних речовин і води. Нікосульфурон припиняє ділення клітин шляхом блокування синтезу ферменту ацету-лактазсинтетази, що відповідає за біосинтез основних амінокислот. Тифенсульфурон-метил діє на ензимну систему, внаслідок чого припиняється ділення клітин.
СПЕКТР ДІЇ ПРЕПАРАТУ:
Неповний перелік бур'янів, які знищує ПРОМЕТЕЙ®
Злакові бур'яни: Пирій повзучий, Китник мишохвостий, Смикавець, Куряче просо (Плоскуха звичайна), Пажитниця багатоквіткова, Мишій (види), Гумай, сорго аллепське.
Широколисті бур'яни: Амброзія полинолиста, Грицикі звичайні, Дурман звичайний, Соняшник однолітній, Гібіск трійчастий, Мак дикий, Гірчак (види), Гірчак березковидний, Вероніка (види), Фіалка (види), Пальчатка (види), Щириця (види), Ромашка (види), Зірочник середній, Гірчиця польова, Редька дика, Суріпиця звичайна, Лутига (види), Дурман звичайний, Осот (види), Роман собачий, Лобода біла, Лобода гібридна, Рутка лікарська, Жабрій (види), Кропива глуха (види), Талабан польовий, Вика посівна, Нетреба (види).

ПРИМІТКИ:
Норма витрати робочого розчину становить 100-300 л/га. При обприскуванні самохідними обприскувачами «Тимур» виробництва ТОВ «Презенс», вона може бути знижена до 20 л/га.
Строк виходу для проведення механізованих робіт — 3 дні.
ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВНЕСЕННЯ:
ПРОМЕТЕЙ® необхідно застосовувати тільки з поверхнево-активною речовиною Сяйво® у нормі 0,2 л/га. Норма витрати робочого розчину 20-400 л/га. Найбільш ефективний період для використання гербіциду ПРОМЕТЕЙ® — фаза інтенсивного росту бур'янів та кукурудзи. Оптимальна фаза розвитку культури — 2-5 листків, однорічних бур'янів — 4-5 листків, коренепаросткових — фаза розетки, інших багаторічних бур'янів — 10-15 см висоти. Найбільш сприятлива погода для внесення препарату — тепла, з температурою повітря +15...25оС, за умови достатньої вологості ґрунту. Не рекомендується застосування препарату у несприятливі умови (в холодну або жарку погоду, при надмірному зволоженні та в період, коли бур'яни знаходяться у пригніченому стані). Виключити міжрядні обробки за 1 тиждень до обробки препаратом! Дощ через 3-4 години після застосування гербіциду ПРОМЕТЕЙ® не впливає на його ефективність. Ріст чутливих бур'янів зупиняється майже відразу після обробки, видимі симптоми (хлороз, відмирання точок росту, некроз) з'являються на 2-3 день після застосування. В залежності від фази розвитку бур'янів на момент обробки препаратом загибель спостерігається на протязі 10-20 днів. Виключити міжрядні обробки протягом 1 тижня після обробки препаратом!
Застосовувати гербіцид ПРОМЕТЕЙ® тільки один раз на сезон.
Характеристики
Параметр Показатель
Производитель Презенс, ТОВ
Женджіанг Агрін Компані Лтд.
?По типу действия Системный гербицид
?По способу внесения Листовой гербицид (страховой гербицид)
?По характеру действия Гербицид избирательного действия (селективный гербицид)
?По срокам применения Послевсходовый гербицид
?Десикант Неопределено
?Форма препарата Смачиваемый порошок
?Действующее вещество Никосульфурон
Тифенсульфурон-метил
?Культуры Кукуруза
?Сорняки Многолетние злаковые
Однолетние двудольные
Однолетние злаковые
?Срок последней обработки, дней Неопределено
?Максимальное количество обработок 1
?Расход препарата До 0.5 л/га
Страна Украина
Китай
Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)
саня
12 ноября 2012 в 15:02
хочу конопли
Отзыв полезен? Да / Нет (3)
217.212.230.1...
Написать отзыв


HotLog
Забыли пароль? Регистрация