Удобрения

Компанія СВАОР пропонує мікродобрива для рослин Реаком

Удобрения Компанія СВАОР пропонує мікродобрива для рослин Реаком
Просмотров: 72
Отзывов: 0
Купить
Описание

Компанія «Сваор» радо представляє нашого партнера, єдиного в Україні виробника хелатних мікродобрив — ТоВ «Науково-виробничий центр «Реаком».
Виробництво продукції організовано по безвідхідній, екологічно чистій системі технологій. Препарати «Реаком» відповідають всім критеріям екологічної безпеки, санітарно-гігієнічним нормам і не несуть ніякої шкоди людині і навколишньому середовищі, нетоксичні, неалергенні, не мають канцерогенних та кумулятивних властивостей.
Мікродобрива — це добрива, що містять мікроелементи, тобто такі елементи, які необхідні для повноцінного розвитку рослин в невеликих кількостях. Їх важливість і вплив на біохімічні процеси дуже великі.
Склади хелатних мікродобрив Реаком розроблені для вітчизняних грунтово-кліматичних умов. Співвідношення мікроелементів в їх складі збалансовано у відповідності до потреб певних сільськогосподарських культур. Мікроелементи, що входять до складу добрив, знаходяться в біологічно активній (хелатній) формі, тому легко і швидко засвоюються рослинами.
Мікродобрива Реаком знаходяться в рідкій формі, тому добре розчиняються і зручні у застосуванні. Сумісні з більшістю засобів захисту рослин.
Хелатні мікродобрива Реаком володіють фунгіцидними властивостями (оскільки містять іони міді і цинку). Містять фосфор і калій в доступній формі. Добрива мають прилипаючі і плівкоформуючі властивості, за рахунок чого рівномірно покривають насіння і листову поверхню та ефективно поглинаються рослинами.
Найбільш ефективним і економічним способом внесення хелатних мікродобрив є позакореневе підживлення посівів. Потрапляючи на поверхню листа, хелати мікроелементів легко проникають в його тканини, де вони вже через кілька годин включаються в обмін речовин. Мікроелементи при цьому засвоюються приблизно на 80-90%, тоді як при кореневій підгодівлі добрива засвоюються лише на 20-30%.
Хелатні мікродобрива добре поєднуються з більшістю засобів захисту рослин, що дозволяє одночасно поєднувати боротьбу з хворобами, шкідниками і підживлювати рослини. При цьому добрива також знімають стрес рослин від хімікатів.

Завантажити специфікацію можна на сайті компанії Сваор: http://svaor.org/microdobryva-dlya-roslyn-reakom/.

Фотографии
Характеристики
Параметр Показатель
Производитель
?Тип удобрения Минеральные
Назначение препарата Активизирует рост и развитие культуры
?Действующее вещество
?Азот (N) Неопределено
?Фосфор (P2O5) Неопределено
?Калий (K2O) Неопределено
?Культуры
?Способ применения Неопределено
Форма препарата Неопределено
Расход препарата Неопределено
?Максимальная кратность обработок Неопределено
Регистрация до Неопределено
Страна
Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв


Забыли пароль? Регистрация