Удобрения

Олаквіндокс

Удобрения Олаквіндокс
Порошок (п.)
Просмотров: 97
Отзывов: 0
Купить
Описание

Кормова добавка

Олаквіндокс — це синтетичний препарат, що має антибактеріальну дію (на грам негативну мікрофлору), а також володіє високою ростостимулюючою дією. При додаванні у корм препарат подавлює розвиток патогенної мікрофлори, покращує перетравлення кормів та засвоєння поживних речовин. Олаквіндокс стимулює секреторно-моторну та ферментативну функцію шлунково-кишкового тракту, що сприяє кращій асиміляції поживних речовин раціону тварин та птиці, більш ефективному засвоєнню кормів, прискорює ріст і сприяє підвищенню середньодобового приросту. Олаквіндокс при введенні всередину швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту і проникає в органи і тканини тварини. Із організму засіб виводиться переважно із сечею.

Застосовується у ветеринарній практиці як засіб, що прискорює ріст сільськогосподарських тварин та птиці; володіє лікувальною протимікробною дією під час шлунково-кишкових захворювань.

Застосування

Профілактика і лікування у молодняка великої рогатої худоби та птиці захворювань шлунково-кишкового тракту та органів дихання (гастроентериту, колібактеріозу, сальмонельозу, пастерельозу, пневмонії тощо), викликаних чутливими до олаквіндоксу мікроелементами.

Підвищення ефективності використання кормів у тваринництві і птахівництві та прискорення росту сільськогосподарських тварин та птиці.

Фотографии
Характеристики
Параметр Показатель
Производитель
?Тип удобрения Неопределено
Назначение препарата Активизирует рост и развитие культуры
?Действующее вещество
?Азот (N) Неопределено
?Фосфор (P2O5) Неопределено
?Калий (K2O) Неопределено
?Культуры
?Способ применения Неопределено
Форма препарата Порошок (п.)
Расход препарата Неопределено
?Максимальная кратность обработок Неопределено
Регистрация до Неопределено
Страна
Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв


Забыли пароль? Регистрация