Удобрения

Альфа-Нано-Гро, в.р.к.

Производитель: Альфа-Химгруп, ЗАТ (Украина)
Удобрения Альфа-Нано-Гро, в.р.к.
Алюминий (Al), Железо (Fe), Кобальт (Co), Магний (MgO), Марганец (Mn), Никель (Ni), Серебро (Ag); Водо растворимый концентрат (в.р.к.); Украина, Великая Британия
Просмотров: 2095
Отзывов: 1
Купить
Описание
Фруктові дерева — при нормі внесення 5 мл на 10 літрів води (кореневе підживлення). Підживлення рослин (суниця, малина, порічки, смородина та ін.) на початку весняної вегетації в розрахунку 100 мл робочого розчину на рослину.
На 50 літрів води -30 мл препарату. На 100 літрів води -60 мл препарату. На 500 літрів води — 300 мл препарату. Для забезпечення високої ефективності препарату, робочий розчин необхідно використати відразу після приготування.

ПЕРЕВАГИ

• Зручний у користуванні.
• Висока ефективність — до 30% приросту врожаю.
• Універсальний стимулятор для всіх культур.
• Безпечний для людей і навколишнього середовища.
• Сумісний з усіма пестицидами.
• Адаптований під любі технологічні процеси.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Стимулятор росту Альфа-Нано-Гроу активізує імунний механізм рослини, підвищує стійкість до стресових ситуацій рослини, таких як: приморозок, посуха, град, вітер, пошкодження шкідниками, та ін. Альфа-Нано-Гроу активізує антистресовий механізм, без побічних ефектів для рослини. На початкових етапах розвитку рослини відбувається збільшення кореневої
маси і як наслідок збільшується абсорбція поживних речовин з землі, результатом цього є приріст вегетативної маси, збільшення коефіцієнта кущення, кількості квітів, плодів і насіння, а також інтенсивніший ріст, та більша витривалість до несприятливих погодних умов.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

При внесенні Альфа-Нано-Гроу по вегетації: необхідну кількість препарату залити в заповнений на 1/3 бак обприскувача при ввімкненому режимі розмішування. Через 15 хвилин долити водою до повного об'єму бака. При протруюванні насіння: необхідну кількість препарату добре розчинити в 1л води та долити до основного робочого розчину в машину для протруювання.
Фотографии
Характеристики
Параметр Показатель
Производитель Альфа-Химгруп, ЗАТ
Меатон Лімітед
?Тип удобрения Минеральные
Назначение препарата Неопределено
?Действующее вещество Алюминий (Al)
Железо (Fe)
Кобальт (Co)
Магний (MgO)
Марганец (Mn)
Никель (Ni)
Серебро (Ag)
?Азот (N) Неопределено
?Фосфор (P2O5) Неопределено
?Калий (K2O) Неопределено
?Культуры Зерновые культуры
Подсолнечник
Сахарная свекла
?Способ применения Внекорневые подкормки
Предпосевная обработка семян
Форма препарата Водо растворимый концентрат (в.р.к.)
Расход препарата 1 - 3 кг/га
?Максимальная кратность обработок 2
Регистрация до 2011
Страна Украина
Великая Британия
Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)
Елена
03 июля 2014 в 00:24
странно выглядит характеристика препарата в котором больше половины не определённых компонентов... хочется спросить - а из каких результатов исследований вообще определили свойства данного препарата? о пользе препарата написали - хорошо, а из чего я могу быть уверена что это не ядохимикат? если половина состава неизвесна, то как это вещество (после впитывания в растение) повлияет на состояние МОЕГО ОРГАНИЗМА????? тем более если за него просят такую баснословную цену, то будьте добры - дайте более детальную характеристику!!!!!!!!
Отзыв полезен? Да (5) / Нет
178.137.124.1...
Написать отзыв


HotLog
Забыли пароль? Регистрация