Топ-5 найефективніших протруювачів

Ср, 1 ноября 2023, 18:23
Протруювачі - це невід'ємна складова успішного і ефективного сільського господарства, яка відіграє важливу роль у забезпеченні підвищення врожаю. У цій статті розглянемо 5 найкращих протруювачів та їх внесок у збереження та підвищення врожаю.
Детальніше про протруювачі на цій сторінці.
Актара- це високоефективний інсектицидний протруювач широкого спектру дії, який використовується для захисту овочів, фруктових дерев та технічних культур від різних ґрунтових та наземних шкідників.
 • Діюча речовина: Тіаметоксам 250 г/кг.
 • Механізм дії: Актара діє на нервову систему комах, що призводить до їх паралізу та загибелі.
 • Використання: Препарат може бути використаний для обробки рослин і насіння перед висадкою в грунт, а також під час вегетації рослин. Він забезпечує захист від колорадського жука, проволочника, тлі, білокрилки, трипсів, щитовок та інших шкідників. Препарат має довгий період захисту і не має фітотоксичності для культур.
Актара
Актара є надійним і ефективним засобом для боротьби зі шкідниками та захисту рослин, і його застосування рекомендується згідно з інструкціями виробника для максимальної результативності.
АС-Селектив - високоефективний інсекто-фунгіцидний протруювач для обробки картоплі перед висаджуванням у грунт та замочування кореневої системи овочевих культур. Його успішність полягає в унікальному складі з трьох діючих речовин яка дозволяє перемогти не тільки шкідників, але й хвороби.
АС-Селектив
 • Діюча речовина: Тіаметоксам 100 г/л + Флудиоксоніл 20 г/л + Ацетаміприд 100 г/л.
 • Механізм дії цього препарату полягає в надійному контролі широкого спектру шкідників та хвороб, незалежно від їхнього походження. Після обробки бульб картоплі або замочування кореневої системи розсади, препарат діє на різних рівнях - в ґрунті та в рослині. Він знищує ґрунтових шкідників і забезпечує тривалий захист від хвороб, які можуть впливати на ріст та розвиток культур.
АС-Селектив рекомендується використовувати в плюсових температурах перед висаджуванням культур у ґрунт. Цей протруювач допомагає покращити якість посадкового матеріалу та забезпечує надійний захист рослин, збільшуючи їхню стійкість до шкідників та хвороб.
Бастіон - надійний протруювач посадкового матеріалу для зернових культур. Головною діючою речовиною є ципроконазол та дифеноконазол, які активно борються з різноманітними грибковими захворюваннями, такими як кореневі гнилі, фузаріоз, септоріоз, гельмінтоспоріоз та інші.

Діюча речовина: Дифеноконазол 30 г/л + Ципроконазол 6,25 г/л

Однією з головних переваг "Бастіону" є поєднання двох діючих речовин що підвищує кількість контрольованих хвороб. Цей протруйник має довготривалий період дії, до 8 тижнів, і ефективно працює при різних температурах, низьких і високих. Він також економічний завдяки низькій нормі витрати. "Бастіон" - надійний захисник ваших посівів, який забезпечить здоровий ріст і розвиток рослин протягом всього періоду вегетації, при цьому унеможливлюючи адаптацію патогенних грибів.

Бастіон
Тирана
Тирана - це інноваційний системний інсектицидно-фунгіцидний протруйник, який забезпечує надійний захист для рослин, зокрема картоплі. Основні характеристики включають:
 • Діюча речовина: Імідаклоприд 280 г/л + Тіабендазол 80 г/л.
 • Механізм дії: Тирана використовує два компоненти для захисту рослин. Імідаклоприд є системним інсектицидом, який розподіляється по всій рослині, захищаючи її від шкідників шляхом впливу на їхню нервову систему. Тіабендазол, фунгіцид, що утворює захисний шар на обробленій поверхні, захищаючи бульби від грибкових хвороб.
 • Використання: Препарат застосовується перед посадкою картоплі, як підготовку насіннєвого матеріалу. На інших овочевих культур, його можна використовувати для замочування кореневої системи розсади перед висадкою.

Селест Топ - інноваційний протруйник для захисту культур, який виробляється компанією Syngenta зі швейцарською якістю. Цей багатокомпонентний інсекто-фунгіцидний препарат має в своєму складі діючі речовини: тіаметоксам, флудіоксоніл та дифеноконазол, що забезпечують контактну дію та миттєвий ефект.

 • Діюча речовина: Тіаметоксам 262,5 г/л + Флудіоксоніл 25 г/л + Дифеноконазол 25 г/л
 • Механізм дії Селест Топ полягає в захисті картоплі та зернових культур від широкого спектру шкідників, таких як колорадський жук, попелиця, трипс, совка, квіткоїд, та інших, а також від хвороб, включаючи фомоз, паршу, ризоктоніоз, альтернаріоз, фузаріоз, гнилі, і борошнисту росу. Паралельно протруйник надає тривалу протекцію кореневої системи від грунтових шкідників та підвищує ріст кореневої системи та сходів, сприяючи подоланню стресових факторів.
 • Селест Топ є надійним і безпечним засобом, який не накопичується у кореневій системі культур, і відповідає вимогам щодо екологічної безпеки. Завдяки своїй ефективності і тривалому періоду захисту, який може досягати до 90 днів, цей протруйник заслужено вважається найкращим вибором для захисту зернових культур.
Селест Топ