Обираємо стартовий корм: поради для новачків свинарства

Сб, 19 августа 2023, 16:21

Важливість правильного старту для свиней

Вирощування свиней - це серйозний процес, який вимагає глибоких знань та уважності до деталей. Один з найважливіших моментів у цьому процесі – це правильний старт для свиней. На якість стартового корму залежить майбутнє здоров'я та продуктивність тварин. Тому обираючи корм для поросят, необхідно розуміти його склад, поживні характеристики та інші нюанси.

Де знайти якісний стартовий корм?

Щоб забезпечити своїм поросятам найкращий старт, рекомендуємо звертатися до перевірених виробників та постачальників. Один з таких ресурсів - https://avamarket.com.ua/. Цей сайт пропонує широкий спектр комбікормів, кормових добавок та преміксів власного виробництва для відгодівлі сільськогосподарських тварин та птиці.

Основні характеристики стартового корму

Перед тим як вибрати стартовий корм, важливо звернути увагу на декілька ключових параметрів:

 • Поживна цінність: Корм має забезпечувати необхідний набір мікро- та макроелементів.
 • Склад: Перевірте наявність вітамінів, мінералів, амінокислот та інших корисних речовин.
 • Смачність: Поросята мають добре сприймати корм, тому важливо, щоб він був смачним.

Таблиця: Порівняльна характеристика кормів

Параметр Корм А Корм В Корм С
Поживна цінність Висока Середня Низька
Склад Багатий Стандартний Простий
Смачність Висока Середня Низька

Використання сучасних технологій у вирощуванні

Рентабельність тваринницького бізнесу залежить не тільки від генетичного потенціалу та високого статусу здоров'я тварин, а ще й від застосування якісних і ефективних кормів та дотримання сучасних технологій відгодівлі. Власна етика бізнесу, спрямована на довготривале співробітництво, гарантує покращення результатів у вирощуванні свиней.

Як вибрати найкращий стартовий корм?

Коли ви вже знаєте, на що звертати увагу при виборі стартового корму, розглянемо декілька додаткових порад:

 • Відгуки і рекомендації: Зверніть увагу на відгуки інших свинарів або знайдіть спеціалізовані форуми, де можна обговорити якість корму.
 • Сертифікація: Переконайтеся, що виробник має відповідні сертифікати якості. Це забезпечить вам певний рівень довіри до продукції.
 • Співпраця з провідними господарствами: Виберіть тих виробників, які мають досвід співпраці з великими господарствами та фермерськими об'єднаннями.

Ефективність використання стартового корму

Виробники, такі як CCPA Group, Alltech, Volac та інші світові лідери, вже довгий час розробляють продукти, які спрямовані на підвищення продуктивності тварин. Співпрацюючи з такими компаніями, ви отримаєте:

 • Продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам якості.
 • Сучасні рішення у вирощуванні тварин, що базуються на дослідницьких даних.
 • Продукти, які допоможуть підвищити рентабельність вашого бізнесу.

Таблиця: Вплив стартового корму на продуктивність поросят

Показник Звичайний корм Високоякісний стартовий корм
Приріст маси тіла +250 г/день +500 г/день
Загальний відсоток виживаності 85% 95%
Ефективність використання корму 70% 90%

Кожен крок, який ви робите на шляху вирощування свиней, має свою важливість. Правильний вибір стартового корму може значно вплинути на успіх вашого господарства. Не шкодуйте часу на глибоке дослідження ринку та вибір найкращого для ваших тварин.

Що важливо враховувати при виборі стартового корму?

При виборі стартового корму важливо звернути увагу на декілька ключових моментів, які впливатимуть на здоров'я та продуктивність поросят:

 • Білковий склад: Переконайтеся, що корм містить достатню кількість якісного білка, необхідного для росту м'язової маси.
 • Вітаміни та мінерали: Правильний баланс вітамінів і мінералів грає ключову роль у забезпеченні оптимального росту та розвитку тварин.
 • Енергетична цінність: Стартовий корм повинен надавати поросятам достатньо енергії для активного росту.

Професійний підхід до свинарства

 • Фахова консультація: Спілкуйтеся з експертами у галузі свинарства. Вони можуть допомогти вам розібратися в особливостях різних видів корму.
 • Тренінги та семінари: Беріть участь у професійних заходах, де ви можете отримати нові знання та досвід у вирощуванні свиней.

Пам'ятайте, що правильний вибір стартового корму є ключовим елементом успіху у свинарстві. Ваші тварини будуть здоровими, активними та продуктивними, якщо вони отримують необхідні для них поживні речовини.

Вивчення складу корму: на що звернути увагу?

При виборі корму для поросят, склад є однією з основних характеристик, які впливають на рішення покупця. Але не лише загальна інформація важлива, ось декілька конкретних параметрів, на які слід звертати увагу:

Параметр Опис
Білок Основний матеріал для росту м'язів.
Жири Джерело енергії для активності та росту.
Вітаміни Необхідні для правильного розвитку та підтримки імунної системи поросят.
Мікроелементи Мають ключове значення для метаболізму та інших життєво важливих процесів.
Волокно Сприяє нормалізації травлення та підтримці здоров'я шлунково-кишкового тракту.

Корисні рекомендації для новачків свинарства

 • Спілкуйтеся з експертами: Звертайтеся до фахівців з питань вирощування свиней, вони завжди готові допомогти та порекомендувати найкращий продукт.
 • Пробуйте різні види: В різних стадіях росту поросята можуть вимагати різних типів корму. Експериментуйте і знаходьте найкращий варіант для вашої ферми.

Успіх у свинарстві залежить від багатьох факторів, але правильний вибір корму - це один із основних моментів на шляху до високої продуктивності та здоров'я тварин. Не підшукуючи якості, ви гарантовано отримаєте гарантований результат від своєї праці.