Косарки-плющилки для трактора: ефективне скошування та плющення зеленої маси

Ср, 5 апреля 2023, 17:15

Косарки-плющилки є важливим інструментом у сучасному аграрному виробництві, адже вони дозволяють одночасно здійснювати скошування та плющення зеленої маси за допомогою гумових вальців. Компанія АГ-БАГ-Україна пропонує купити косарку-плющилку для тракторів, яка відповідає вимогам сучасного аграрного ринку.

Переваги косарок-плющилок від АГ-БАГ-Україна

 • Одночасне скошування та плющення: Завдяки спеціальним гумовим вальцям, косарки-плющилки дозволяють одночасно зрізати та плющити стебла рослин. Це сприяє швидкому сушінню зеленої маси та знижує витрати на виготовлення кормів.
 • Висока продуктивність: Косарки-плющилки від компанії АГ-БАГ-Україна можуть обробляти від 2 до 3 гектарів на годину, що дозволяє оптимізувати роботу на полі та забезпечити високу швидкість роботи.
 • Широкий асортимент: Компанія пропонує різні моделі косарок-плющилок з шириною скошування від 2,05 м до 2,8 м та кількістю ріжучих дисків від 5 до 7. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант, враховуючи специфіку господарства та індивідуальні потреби клієнтів.
 • Надійність та довговічність: Продукція компанії АГ-БАГ-Україна https://ag-bag.ua/ відрізняється високою якістю та довговічністю, завдяки чому косарки-плющилки служать тривалий час та забезпечують стабільну роботу.
 • Легкість установки та обслуговування: Косарки-плющилки легко встановлюються на тракторах різних марок та потужності, а їхнє обслуговування не вимагає складних процедур або спеціальних навичок.
 • Підвищення якості кормів: Завдяки швидкому сушінню зеленої маси, косарки-плющилки сприяють підвищенню якості кормів та забезпечують краще зберігання корисних елементів у кормі.

Застосування косарок-плющилок від АГ-БАГ-Україна

Косарки-плющилки від компанії АГ-БАГ-Україна можуть використовуватися для скошування та плющення різних видів зеленої маси, зокрема:

 • Люцерни
 • Конюшини
 • Різних видів трав

Використання косарок-плющилок від АГ-БАГ-Україна дозволяє оптимізувати роботу на полі, підвищити якість кормів та забезпечити сталий розвиток аграрного сектора України.

Компанія АГ-БАГ-Україна пропонує високоякісні косарки-плющилки для тракторів, які дозволяють одночасно скошувати та плющити зелену масу, прискорюючи процес сушіння та підвищуючи якість кормів. Завдяки широкому асортименту, високій продуктивності та надійності, продукція АГ-БАГ-Україна є оптимальним вибором для сучасних аграрних підприємств.

Інновації та розвиток косарок-плющилок

Компанія АГ-БАГ-Україна не зупиняється на досягнутому та постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів, інтегруючи нові технології та враховуючи потреби сучасного аграрного сектору. Серед інновацій, які можуть бути реалізовані у майбутніх моделях косарок-плющилок, слід зазначити:

 • Автоматизація робочих процесів: Впровадження систем автоматичного керування та контролю, які сприятимуть оптимальному використанню ресурсів та забезпеченню стабільної роботи обладнання.
 • Екологічність та енергоефективність: Розробка та впровадження екологічно чистих технологій та енергоефективних рішень для зменшення впливу на навколишнє середовище та зниження витрат на енергію.
 • Більш точне скошування та плющення: Вдосконалення систем скошування та плющення для забезпечення більш точної обробки зеленої маси, що в результаті сприятиме підвищенню якості кормів.

Підтримка та сервіс від АГ-БАГ-Україна

Компанія АГ-БАГ-Україна прагне не тільки забезпечити якісну продукцію, але й супроводжувати своїх клієнтів на всіх етапах співпраці. Тому вона пропонує:

 • Консультації щодо вибору оптимальної моделі косарки-плющилки, яка враховує індивідуальні потреби та особливості господарства.
 • Технічну підтримку та гарантійне обслуговування, якізабезпечують надійність та довговічність продукції, а також своєчасне вирішення можливих проблем.
 • Навчання персоналу з експлуатації та обслуговування косарок-плющилок, що допомагає оптимізувати робочий процес та забезпечити безпечну експлуатацію обладнання.

Постійний розвиток партнерських відносин з клієнтами, що включає співпрацю у сфері досліджень та розробки, а також оновлення продукції відповідно до змін на ринку та вимог клієнтів.
Успішні випадки використання косарок-плющилок від АГ-БАГ-Україна

За роки роботи на ринку України, компанія АГ-БАГ-Україна має численні відгуки задоволених клієнтів, які використовують косарки-плющилки для підвищення ефективності свого аграрного бізнесу. Серед успішних випадків використання косарок-плющилок можна відзначити:

 • Значне скорочення часу на сушіння зеленої маси, що дозволяє швидше проводити збір урожаю та забезпечує підвищення якості кормів.
 • Відмінні результати у вирощуванні та зберіганні різних видів кормових культур, таких як люцерна, конюшина та різні види трав.
 • Зниження витрат на паливо та енергію, завдяки оптимальному використанню ресурсів косарок-плющилок.
 • Підвищення доходів аграрних підприємств, завдяки збільшенню кількості та якості кормів, що сприяє зростанню продуктивності тваринництва.

Косарки-плющилки від компанії АГ-БАГ-Україна стали незамінним інструментом для сучасних аграрних підприємств, які прагнуть оптимізувати роботу на полі та підвищити якість кормів. Ці машини дозволяють одночасно скошувати та плющити зелену масу, скорочуючи час сушіння та забезпечуючи краще зберігання корисних елементів у кормі.

АГ-БАГ-Україна пропонує широкий асортимент косарок-плющилок, які відрізняються високою якістю, продуктивністю та надійністю. Компанія також надає кваліфіковану підтримку та сервіс, допомагаючи своїм клієнтам у виборі оптимального обладнання, навчанні персоналу та розвитку аграрного бізнесу.

Завдяки постійному розвитку та інноваціям, компанія АГ-БАГ-Україна забезпечує майбутнє аграрного сектору України, допомагаючи вітчизняним виробникам досягати нових вершин ефективності та забезпечувати населення якісними продуктами харчування.