Тебун-Ультра

Краткое описание Тебун-Ультра

Тебун-Ультра


Тип товара: Фунгициды
Производитель: Ранголі, ТОВ
Страна: Украина

Добавить предложение
Просмотры: 792
Предложения: 0
Отзывы: 0
Описание Тебун-Ультра
Призначення: Системний фунгіцид для протруювання насіння профілактичної та лікувальної дії для захисту зернових від грибних захворювань.
Рекомендації щодо застосування: Строки виходу на ділянки посівів для проведення ручних/механізованих робіт не регламентуються. Строки очікування до збирання врожаю не регламентуються.
Усі роботи необхідно проводити під керівництвом фахівця з захисту рослин із дотриманням вимог ДСП 8.81.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві». Особи, які зайняті готуванням робочих розчинів, заправленням обладнання, застосуванням препарату, повинні одягати засоби індивідуального захисту: гумові рукавички, респіратори, захисні окуляри, комбінезони, фартухи та нарукавники з прогумованої тканини або поліхлорвінілу, гумові чоботи. Під час роботи з препаратом забороняється вживати їжу, пити і палити.
Термін зберігання: 2 роки.

Класифікація ВОЗ, токсикологічна характеристика: 3-й клас небезпечності.

Приготування та норми витрати препарату, робочого розчину: Норма витрати препарату 0,5 л/т насіння. Робочий розчин готують у день обробки на спеціально обладнаних майданчиках. Тебун-ультра, т.к.с. перед застосуванням слід розчинити у воді, із розрахунку 10 л робочого розчину на 1 т насіння (0,5 л Тебун-ультра, т.к.с. та 9,5 л води).

Сумісність з іншими препаратами: сумісний з більшістю пестицидів, проте у кожному конкретному випадку перед виробничим застосуванням слід провести оцінку щодо сумісності препаратів-партнерів у місцевих умовах.

Вимоги щодо зберігання, перевезення: Під час транспортування та зберігання препарату необхідно дотримуватися вимог ДСП 8.81.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві». Зберігати у сухому прохолодному сертифікованому для зберігання пестицидів складському приміщенні, в якому не зберігаються агрохімікати, корми, продукти харчування чи непродовольчі товари. Препарат слід зберігати в оригінальній упаковці виробника. Забороняється зберігання у пошкодженій тарі. Температура зберігання 0°С — +30°С.
Перша медична допомога: При вдиханні: Вивести потерпілого на чисте повітря. Обережно, зняти респіратор та забруднений одяг, за необхідності застосувати кисень чи штучне дихання. При значному впливі звернутися до лікаря.
При потраплянні до шлунку: Звернутися до лікаря. Не викликати блювання без рекомендації лікаря. Якщо потерпілий втратив свідомість не давати ніяких ліків через рот.
При потраплянні до очей: негайно промити очі та повіки достатньою кількістю води на протязі не менше 15 хв. Звернутися до лікаря.
При потраплянні на шкіру: негайно змити достатньою кількістю води із милом, знявши весь забруднений одяг та взуття. У разі тривалого подразнення шкіри звернутися до лікаря.

Заходи та засоби знешкодження залишків препаратів та знищення тари: Залишки та тару знищують відповідно до чинного законодавства на спеціалізованих підприємствах, що мають ліцензію Міністерства охорони навколишнього природного середовища України на проведення таких робіт.
До відома споживача: Для уникнення ризиків для людини та довкілля слід дотримуватись інструкції щодо використання
Характеристики Тебун-Ультра
Каталог
Агрохимия
Пестициды
ПроизводительРанголі, ТОВ
Жиангсу Чангквинг Агрокемыкал Ко. Лтд
СтранаУкраина
Действующие вещества
Триазолы_
Тебуконазол
Болезни
Гнили
Гельминтоспориозная корневая гниль
Фузариозная корневая гниль
Головня
Сажковые болезни
Культуры
Зерновые
Ячмень ярый
Способ примененияПротравитель семян
Форма препаратаТекучий концентрат суспензии
Расход препарата< 0,5 л/т
Отзывы Тебун-Ультра
Также Вас могут заинтересовать